Internetā atrodamo tiešajā režīmā lasāmo materiālu analīze.

Šis materiāls ir veidošanas stadijā. Ir gaidāmi daudzi papildinājumi un uzlabojumi. Priekšlikumus un ierosinājumus lūdzu sūtīt man uz adresi ligar@lanet.lv . Sevišķi gaidu idejas no matemātikas skolotājiem: kas jums varētu noderēt? Ko vajadzētu izdalīt atsevišķi? Kas iepatikās? Varbūt kaut kas no atrastajiem ārzemju materiāliem būtu ļoti noderīgs, tikai traucē valoda un būtu vērts veidot kaut ko analogu latviski? Atrakstiet!

Ja vēlaties paskatīties, kas parādījies pēdējā laikā, atveriet lapu Jaunumi.

Lai arī daudzu valstu skolotāji un citi speciālisti ir gatavojuši un ievietojuši Internetā savus materiālus, no kuriem daudzi ir vērtīgi un noderīgi, tomēr Latvijas skolotājiem un skolēniem vislabāk izmantojamie ir Latvijā veidotie. Pirmkārt tāpēc, ka tie ir latviski, otrkārt tāpēc, ka tie domāti Latvijas skolām un treškārt tāpēc, ka krietni lētāk izmaksā Interneta pieslēgums pie servera Rīgā, nekā materiālu "sūknēšana" no ārzemēm.
LIIS projekta ietvaros veidotie materiāli pārsvarā ir atrodami adresē LIIS mācību materiāli. Tur var atrast daudz ko, bet varbūt tomēr jums interesē paskatīties arī kaut ko citur veidotu, kaut arī tas ir angliski un neatrodas Latvijā.
Patlaban jūs esat atvēruši pārskatu par uzreiz (on - line režīmā) lasāmiem matemātikas materiāliem, ko var atrast Internetā.
Šīs lapas kreisajā daļā jūs varat izvēlēties materiālu veidu, kāds jums interesē, vai paskatīties materiālus, kas iedalīti pēc Latvijas skolas vielas, ņemot par pamatu speciālistu izstrādātu mācību plānu. Šajā iedalījumā ir apskatīti gan ārzemju, gan Latvijas materiāli.
Ja jūs ekrāna kreisajā malā neredzat rāmi ar izvēlnēm, tad uzklikšķiniet šeit.