Nacionālās ziņu aģentūras LETA paziņojums

Cienījamie kolēģi,

Vēlamies Jūs informēt, ka Latvijas Universitātei ir piešķirtas klienta tiesības izmantot Nacionālās ziņu aģentūras LETA on-line ziņu produktus LETAs web mājas lapā: http://www.leta.lv.

Jūs varat izmantot visas ziņas latviešu valodā, adrese: http://www.leta.lv/latvian, kā arī Rīta preses apskatu: http://www.leta.lv/latvian/apskati/ritaprese.

Pieslēgšanās LETAs produktiem Internet lapā no datoriem savās darba vietās Jums ir bez autorizācijas (sistēma neprasa reģistrēties un turpmāk uzrādīt lietotāja vārdu un paroli). Tā kā Jūsu organizācija LETAs web serverī ir reģistrēta ar IP (Internet Protocol) adresi, mūsu sistēma Jūs atpazīst kā organizācijas darbinieku.

LETAs internet lapa vislabāk skatāma ar Microsoft Explorer vai Netscape Navigator 4. vai jaunāku versiju internet pārlūkprogrammām. Ja Jums ir vecākas internet pārlūkprogrammu versijas, atjaunošanai varat izmantot šo adresi: http://download.cnet.com/downloads/0,10150,0-10058-106-0-1-3,00.html?st.dl.cat37.sub.

Informācija par Nacionālo ziņu aģentūru LETA, tās produktiem un pakalpojumiem atrodas šeit: http://www.leta.lv/latvian/info/

Ja vēlaties izveidot personalizētu ziņu lentu, lūdzu izmantojiet LETAs jauno pakalpojumu ZIŅU AĢENTS. Tā ir īpaši izveidota programma, kas lietotāja uzdevumā pastāvīgi pārskata jaunākās ziņas un atlasa tikai lietotāju interesējošās tēmas saturošos ziņu materiālus. Sīkāka informācija: http://www.leta.lv/latvian/agents/

Kā reģistrētam lietotājam Jums būs iespēja izmantot mūsu internet lapā izvietotās meklēšanas sistēmas "Arhīvs" (atlasīto materiālu pilni teksti pieejami organizācijām, kuras abonē Arhīvu) un "Meklēt".

"Arhīvs" ir pilna teksta (full text search) meklēšanas programma, kas paredzēta informācijas meklēšanai LETAs arhīvos (vairāk kā 260 000 informācijas vienību - ziņas, personālijas, anotācijas un tiesu lēmumi).

"Meklēt" ir ātrā pilna teksta meklēšana LETAs pēdējo 30 dienu ziņu arhīvā.

Jautājumu gadījumā lūdzu zvanīt LETAs klientu daļas menedžerei Ilonai Matvejevai pa telefoniem 7222509, 7220604. Vai sūtiet Jūsu jautājumus un komentārus uz e-pastu: leta.marketing@leta.lv

Veiksmi darbā un tikai labas ziņas!

Jūsu LETA